Nasze atuty

Sekretariat i zajęcia w jednym miejscu

Wszystkie zajęcia, które prowadzimy odbywają sie w jednym miejscu. Także wszelkie formalności i sprawy związane z nauką załatwisz w sekretariacie mieszczącym się w tym samym budynku. Nie musisz więc biegać po zaświadczenie na drugi koniec miasta czy przemieszczać się szybko miedzy budynkami, żeby zdążyć z powrotem na zajęcia.

Dogodne godziny pracy sekretariatu

Sekretariat w każdym oddziale czynny jest od poniedziałku do piątku, od 9 do 17. I co najważniejsze: podczas zjazdów czynny jest zarówno w sobotę jak i w niedzielę, od 8-ej do końca zajęć. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie i szybko załatwić sprawę, która jest dla Ciebie ważna.

Brak dodatkowych opłat

Nigdy nie pobieraliśmy i nie pobieramy opłat za wydawanie zaświadczeń do WKU, ZUSu czy innych instytucji, a także za wydanie legitymacji, indeksu czy świadectwa. Nasi słuchacze są zwolnieni również opłat za egzaminy semestralne, poprawkowe oraz zewnętrzne egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Platforma e-learningowa MOODLE

Wspomagamy naukę poprzez platformę e-learningową MOODLE. Każdy słuchacz ma dostęp do materiałów zostawionych przez wykładowców poprzez strefę słuchacza lub platfomrę e-learningową Moodle. Słuchaczowi udostępnione są materiały edukacyjne, które może pobrać i zapoznać się z nimi w dowolnym, najbardziej odpowiadającym mu czasie. Udostępnianie w różnorodnej formie i na różnorodny sposób, mogą to być publikacjami elektronicznymi, prezentacjami multimedialnymi czy nawet nagraniami video. To doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących, matek z małymi dziećmi czy osób chorych, które w danej chwili nie mogą uczestniczyć w zajęciach. Dzięki temu można zawsze w łatwy i przystępny sposób uzupełnić materiał lub go nadrobić.

Nowoczesne prowadzenie zajęć

W naszych szkołach prowadzimy zajęcia w sposób nowoczesny. Zeszyty i długopisy, tablice i kreda to niezbędne pomoce w nauce, jednak w dobie techniki i nowoczesnej edukacji stawiamy na rozwój i wygodę naszych słuchaczy. Zobacz, jak wygląda nowoczesna szkoła. Laptop, projektor i tablica multimedialna to rozwijające, dające mnóstwo możliwości narzędzia. Wiedzę zdobędziesz w ciekawy i przystępny sposób.

Bardzo wysoka zdawalność egzaminów zewnętrznych

Wysoki poziom kształcenia przekłada się na zdawalność egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Na wybranych kierunkach niejednokrotnie wynosiła ona nawet  100%

Miła atmosfera

Wiemy, jak istotna jest dobra organizacja... i dobre samopoczucie, dzięki którym z przyjemnością można się uczyć. Zależy nam na tym, abyś czuł się u nas dobrze i powiedział o nas znajomym!