Aktualności

Uwaga! Ostatni nabór na asystentkę stomatologiczną i opiekunkę dziecięcą już w 2015/2016 roku!

Zbliżający się rok szkolny 2015/2016 to ostatni rok, w którym będzie można prowadzić nabór na kształcenie w zawodzie asystentka stomatologiczna oraz  opiekunka dziecięca w szkołach policealnych.

Wykorzystaj więc ostatnią szansę na zdobycie bardzo atrakcyjnego i poszukiwanego zawodu i jeszcze dziś zapisz się do eCollege’u. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Technik Sterylizacji Medycznej

TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ

NABÓR 2015/2016 rozpoczęty !!!

Innowacyjny kierunek utworzony w odpowiedzi na potrzeby rynku pracy w Polsce i w UE. Absolwenci będą przygotowani do wykonywania różnego rodzaju sterylizacji, dezynfekcji, przeprowadzania testów w kierunku jałowości sprzętu i wyrobów medycznych oraz prowadzenia stosownej dokumentacji.

Liczba miejsc ograniczona!

Opiekun Osoby Starszej

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Praca w charakterze opiekuna osoby starszej to coraz bardziej popularne zajęcie. Ze względu na starzejące się społeczeństwo i życie w nieustannym biegu, potrzeba nam coraz więcej wykwalifikowanych osób, które zajmą się ludźmi w podeszłym wieku. Właśnie z tych powodów praca jako opiekun osoby starszej stopniowo staje się bardziej opłacalna, a opiekunowie mogą znaleźć zatrudnienie w wielu miejscach. I dlatego ogłaszamy już teraz nabór na ten kierunek!